موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص

عناوین مقاله

موضوع فعالیت شرکت های سهامی خاص

موضوع شرکت های پیمانکاری سهامی خاص

پیمانکاری در خصوص تامین نیروی انسانی متخصص ، ماهر و نیمه ماهر و نیروی کارگری–اجاره و تهیه ماشین آلات سبک و سنگین و ترابری و راه سازی و تاسیسات– تاسيس و تجهيز کارگاههاي دولتي و غير دولتي –خدمات نظافتي و تعمير و نگهداري کارگاههاي شرکتهاي دولتي و خصوصي –امورات آشپزخانه و رستوران (تامین غذای بخش دولتی ، خصوصی)

موضوع فعالیت شهری شرکت سهامی خاص

پیمانکاری ارائه کلیه خدمات در زمینه خدمات شهری اعم از طراحی ایجاد ، نگهداری فضای سبز و جمع آوری پس مانده های شهری و روستایی- سم پاشی و دفع آفات و جانوران موزی و حشرات-محوطه سازي و احداث آبنما –
جدولسازی و موزاییک کاری سطح شهر و روستاها و پل سازی – عابر پیاده المانها و گاردریل ها، سنگ فرش معابر و پیاده رو سازی- نصب آلاچیق-
اجرای سیل بند (کاپیون بندی) – نصب علمک،رنگ آمیزی و زیبا سازی معابر
– تفکیک مواد زاید شهری و بازیافت زباله و پسماندهای شهری و جمع آوري پس مانده هاي شهري و روستايي.

موضوعات فعالیت پیمانکاری در مناقصات و مزایدات

شرکت در مزایدات و مناقصات پیمانکاری دولتی و غیر دولتی- خرید و فروش و تهیه و توزیع و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی-امور تاسیساتی – ایاب و ذهاب کلیه نیروهای اداری و شرکتی –

موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص

کارشناسان ثبت شرکت بروز در هنگام تاسیس شرکت مشاوره کاملی در خصوص انتخاب موضوع فعالیت شرکت شما را بصورت تخصصی خواهند داد. شماره تماس مشاور ثبت بروز 09905200930 می باشد.

نمونه موضوع خدمات کشاورزی آبیاری شرکت سهامی خاص

الف: ارائه خدمـات در مورد توزیع آب در کانال هـای آبیـاری و زهکشی مـزارع در جهت افـزایش محصولات کشاورزی و استفـاده باصرفه از آب زراعی
ب : اجرا تعمیرات و مراقبت تاسیسات وتوسعه کانال های آبیاری و زهکشی و جاده های دسترسی
ج – تحقیقـات در خصوص تهیه و تنظیم الگـوی کشت منـاسب منطقـه ای و ارائه بـرنـامه کشت به منظـور
صـرفه جویی در استفـاده از آب کشاورزی با هماهنگی ارگان های ذیربط.

موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص در زمینه خدمات کشاورزی

کشاورزی مشمول احیای زمین ها و کشت نباتات علوفه ای و غلات برای تعلیف احشام و دام و طیور و بسط مراتع سبز و کویر زدایی – پیاده سازی و تاسیس و اجرای دامداری های صنعتی و واحد های رویش طیور – پیاده سازی و حفظ و اجرا حفظ فضای سبز و محوطه سازی – نقاشی کردن و قشنگ سازی معابر – نوسازی ابنیه و بافتهای فرسوده شهری – پیاده سازی و به حساب آوردن و اعمال و تجهیز و تاسیس مجتمع های گلخانه ای به مراد رویش اشکال گل و گیاه و سیفی جات و میوه جات گلخانه ای – ساخت و ساز حوضچه ها و استخر های رشد آبزیان – فروش تمامی تولیدها باغی و کالا های کشاورزی و دامی و آبزیان – خریدوفروش و واردات و صادرات همه کالاهای بازرگانی – دریافت و اعطای نمایندگی – دریافت وام و اعتبارات بانکی.

نمونه موضوع فعالیت شرکت بازرسی سهامی خاص

نظارت بر کیفیت مواد اولیه، تجهیزات، ماشین آلات و محصولات تولیدی براساس الزامات قانونی و استانداردهای ملی، بین المللی و کارخانه‌ای معتبر.
2 – ارائه انواع خدمات مهندسی و بازرسی در حوزه خودرو و نیرو محرکه از قبیل: بازرسی آلایندگی هوا و صوتی، ارزشیابی و تائید نوع، معاینه فنی، بازرسی نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش، تحقیقات مشتریان و رضایت سنجی، بازرسی جایگاه‌های سوخت گیری خودرو و مخازن سی ان جی،
3 – نظارت و بازرسی انواع کالاها، تجهیزات، مواد و مصالح صنعتی و غیرصنعتی در داخل و خارج از کشور بر اساس مجوزهای قانونی اخذ شده.
4 – بررسی و صدور گواهی کیفیت محصولات بر اساس الزامات قانونی و کیفی.
5 – بازرسی و تائید مشخصات فنی محصولات کارخانجات.

موضوعات فعالیت پیمانکاری ابنیه و ساختمان درسهامی خاص

ابنیه،ساخت و ساز ساختمانهای دولتی و بخش خصوصی –
انجام طراحی ، محاسبه ، نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی ابنیه سبک و سنگین – تاسیسات مربوط به نقشه برداری – تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها و کارخانجات صنعتی – اخذ وام و اعتبارات بانکی – شرکت در کلیه مناقصات پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی.

موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص

نمونه موضوع شرکت در زمینه کامپیوتری نرم افزاری و سخت افزاری 

تولید سخت افزار و نرم افزار در حوزه های اینترنت اشیاء (IOT) و هوش مصنوعی (AI) و رباتیک و تجهیزات پزشکی و اتوماسیون صنعتی و کشاورزی – طراحی ، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم ها و تجهیزات مرتبط با کشاورزی هوشمند و اتوماسیون صنعتی – طراحی سامانه و تجهیزات مرتبط با شهرهوشمند – طراحی و تولید بردهای الکترونیکی – انجام امور صنايع امنيتي حفاظتي و نظارتي (درب و سيستمهاي ضد سرقت، دوربينهاي مداربسته، تلفن سانترال مرکزي، سيستمهاي کنترل تردّد و مديريت آلارم، آنتن مرکزي و شبکه هاي کامپيوتري ) – کلیه لوازم ایمنی آتش نشانی (سیستم های الکترونیکی اعلام و اطفاء و درب های ضد حریق )
مشاوره و طراحی و اجرای سیستمهای رایانه و پیاده سازی شبکه های نوین رایانه ای و تجهیزات جانبی رایانه ای – طراحی و تولید و اجرای سیستمهای امنیت شبکه و ارائه خدمات تخصصی در رابطه با شبکه های مبتنی بر فیبر نوری و شبکه های بیسیم و راه حلهای ارتباط با اینترنت جهت سازمانها – طراحی و تجهیز کارگاههای هوشمند – انجام خدمات اجرائي، عملياتي، فني و مهندسي در زمينه موضوع فعاليت شرکت-نصب و راه اندازي و تعمير و نگهداري تجهيزات رايانه‎اي و الکترونيکي و مخابراتي – مکانيزه کردن سيستم‎هاي اداري و اجراي سيستم‎هاي مکانيزه شده-طراحي سيستم‎هاي مختلف رايانه‎اي – طراحي صفحات اينترنتي و و انواع اپلیکیشن های و پشتیبانی و مدیریت آن – خرید و فروش کامپیوتر و لوازم جانبی آن و سیستم های الکترونیکی – طراحی، تولید فروش و پشتیبانی نرم افزارهای کامپیوتری
انجام مطالعات چارچوب طراحی شهری

موضوع فعالیت خدمات شهری و فضای سبز و شهرداری

– انجام مطالعات و برنامه‌ریزي و تهیه چارچوب و طرحهاي مفهومی در سطح شهر
– طراحي فضاها، عناصر و بافت هاي شهر و تدوین راهبردهاو سیاست هاي مواجهه با فضاهاي شهري
– تهیه راهنماي طراحی شهري
– انجام مطالعات یکپارچه زیباسازی و منظر فضاهای شهری و تدوین دستورالعمل ها، ضوابط و کدهای طراحی
– تهیه طرح هاي شهري از قبیل مراکز شهري، میادین، بدنه‌هاي شهري، خیابان ها و راسته های شهری و فضاهاي سبز و غیره
– تهيه طرح هاي آماده سازي مجتمع ها و شهرك هاي مسكوني صنعتي، تفريحي و …
– تهیه طرح‌ های جامع سه‌بعدي
– طراحی، بهسازی و توسعه پارک ها و فضاهای سبز شهری و صنعتی، پارکهای موضوعی، جنگلی و …
– تهيه طرح هاي مقدماتي و اجرايي المانها، يادمانها و سردرها

موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص

انتشار دادن

درخواست مشاوره یا سفارش

درخواست مشاوره یا سفارش

تخفیف ویژه برای مشتریان قبلی ما

در صورتیکه قبلا تیم ما فعالیت ثبتی شرکت شما را انجام داده ایم. فقط کافیست که پیام مشتری قبلی شما هستم. را بفرستید تا 10 درصد تخفیف به شما تعلق بگیرد.

مدت زمان باقیمانده از تخفیف 10 درصدی ثبت شرکت بروز

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکت­ها

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکت­ها هر چند عده­ای از حقوقدانان قائل به این امر شده اند که ثبت شرکت­ها، هیچگونه دخالتی بر چگونگی فعالیت شرکت­های تجاری و عملکرد مدیران به عمل نمی­

توضیحات بیشتر »

ضمانت اجرای عدم ثبت شرکت­ها

ضمانت اجرای عدم ثبت شرکت­ها اگر در ثبت شرکت تعلل شود، مؤسسان و مدیران شرکت مدارک لازم برای معرفی رکت در دست ندارند و نمی­توانند وجود شرکت را رسماً تأیید کنند. همچنین،

توضیحات بیشتر »

مطالب جالب برای مطالعه

آخرین دیدگاه‌ها
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید